Різновиди дред та їх відмінності

Різновиди дред та їх відмінності
04.03.2014

Дредами називають надання штучної невдоволеності волоссям, імітацію скатаних ковтунів, подібних до нерозчесаного, не мытого і не стриженого волосся. Їхня видима відмінність від природної невдоволеності, полягає в наданні якоїсь загальної форми, шляхом переплетення, зачесу, скручування пасм волосся в ефектні зачіски. Причини вибору стилю брейдинг, афрокос і різновидів дред бути різними: бажання виділитися із спільного натовпу, висловити протест існуючим нормам, показати свою приналежність до певної субкультури, бажання змінити імідж.

Основні різновиди дред – натуральні з власного волосся та безпечні. Безпечні можуть бути з натурального або штучного волосся, і SE і DE дреди.

Натуральні дреди, з власного волосся, вдасться сплести тільки при їх великій довжині, бо, в процесі плетіння, волосся багаторазово скручують, скочують, згортають. У результаті довжина волосся зменшується приблизно наполовину. Після надання форми, на волосся може наноситися закріплюючий склад, найчастіше –. на основі воску, але деякі майстри обходяться і без нього. У зачіски немає терміну придатності. Коригування буде необхідне з інтервалом у 4-5 місяців. Варто відзначити, що після волосся можна фарбувати або освітлювати.

При бажанні збільшити об'єм або довжину волосся, у своє волосся, вплітаються безпечні дреди з натурального або штучного волосся (канеколону, обробленого парою). У середньому, додається від 30 до 70 пасм, що кріпляться «напіввісімкою» на заплетені кіскою власне волосся. Варіанти вплетення розрізняються за технікою виконання. Вплетений кінчик скорочує загальну довжину порівняно з невплетеним. Можна зустріти SE і DE безпечні дреди. Їх відмінність у наявності одного або двох кінчиків.

Штучні дреди, можуть відрізнятися за кольором, формою, довжиною і товщиною, завдяки чому, з їх використанням, можна створити зовсім різні стилі зачіски.

Такі дреди носять близько трьох місяців, а потім знімають, не травмуючи власне волосся.