Весільний манікюр

Весільний манікюр
19.02.2014

У процесі створення ідеального весільного образу необхідно особливу увагу приділяти деталям. Весільний манікюр в Одесі є обов'язковим завершальним штрихом на вигляд кожної нареченої. Адже щасливого дня весілля до вас будуть прикуті десятки поглядів. І щоб справити враження на всіх гостей і, головне, на майбутнього чоловіка вам варто подбати про красу своїх рук.

У будь-якій серії весільних фото присутній кадр, на якому наречений та наречена обмінюються кільцями. Цей унікальний та неповторний момент підкреслить доглянутість ваших рук, а також весільні малюнки на нігтях.

АртАлекс пропонує вам розкішний манікюр на весілля, який гармонійно впишеться у ваш образ. Для нас весільний дизайн нігтів – це справжнє мистецтво, здатне підкорити серце будь-якої естетичної жінки. Якщо довжина не дозволяє створити красиву композицію, тоді ми пропонуємо вам професійне нарощування нігтів.

Покриття нігтів шелаком – ще одна порівняно нова, але вже дуже популярна послуга. З якісними препаратами всесвітньо відомого бренду Shellac ви можете бути спокійні у бездоганності свого зовнішнього вигляду.