Камуфлювання чоловічої сивини

Деяким чоловікам справді йде сивина, що наповнює образ якимось шармом і солідністю. Але більшість представників сильної статі все ж таки хочуть позбутися раннього посивіння, яке додає їх зовнішності зайвого віку. На відміну від жінок, далеко не кожен чоловік готовий робити забарвлення волосся раз на 2 тижні. У ArtAlex beauty lab є чудове вирішення подібної проблеми – камуфлювання сивини American Crew для чоловіків.

Камуфлювання сивини зробить вас привабливішим і молодшим!

Процедура матування сивини проводиться дуже просто і швидко. Вона займе у вас всього на 5 хвилин більше, ніж звичайна чоловіча стрижка. У процесі миття голови майстер наносить на волосся спеціальний тонуючий засіб, який через кілька хвилин змиває. І вуаля! Ваш зовнішній вигляд відразу змінюється, а від сивих волосків не залишається і сліду.

Ціни
Найменування
Камуфлювання чоловічої сивини Am. Crew 450
Камуфлювання бороди Am. Crew 200
Відео-галерея: Камуфлювання чоловічої сивини

Камуфлювання сивини можна проводити щоразу, коли ви стрижетесь у свого майстра. Однією з головних переваг подібного тонування є відсутність відрослих коренів. Ви будете дуже красиво і природно виглядати, не витрачаючи при цьому багато тимчасових та матеріальних ресурсів.

Якщо вас цікавить, скільки коштує чоловіча стрижка / або камуфлювання сивини, то на сайті нашого салону ви знайдете всю необхідну інформацію. Майстри ArtAlex beauty lab проводять новітні процедури, такі як ламінування або кератинове випрямлення волосся.

Ми допоможемо вам повернути молодість і привабливість!