Кератинова біо-завивка волосся

Локони, кучері, завитки – скільки у цих поняттях невинного кокетства… Скільки у них світлої радості та якогось майже дитячого хвилювання… Живі, грайливі та хвилюючі локони – ось що вам потрібне для кардинальної зміни свого образу. Швидко та якісно впоратися з подібним завданням допоможе біо-завивка волосся: Одеса запрошує всіх бажаючих в ArtAlex.

Завивка волосся в Одесі має бути нешкідливою.

Всі ми пам'ятаємо часи, коли хімічна завивка прикрашала голови кожної другої модниці. Але процедура ця сильно пошкоджувала структуру волосся і на довгі роки залишала помітний відбиток на спалених зачісках своїх власник. Сьогодні це стало неприпустимим. Завдяки новітнім технологіям та розробкам, біо-завивка волосся (Одеса) в ArtAlex дозволить вам швидко змінити свій звичайний образ, при цьому не зруйнує природне здоров'я локонів. 

Кератинова біо-завивка Plasmante Alter Ego - це здоровий локон на 3-6 місяців, який поступово перетвориться у вашу природну структуру.


Майстри ArtAlex мають Градацію цін, вона формується досвідом та популярністю перукаря. Якість вашої послуги буде на найвищому рівні, тому всі Майстри працюють в єдиній техніці створеної Академією ArtAlex

Ціни
Найменування Лера Надін   Оля      Ірина  Артем 
Кератинова біо-завивка  (ALL INC)
Ціна може збільшиться виходячи з витрати препарату.
       
Чоловіча завивка / Жіноча завивка 1 довжина 1400   1600
1800 2000 2200
2 довжина 1700  1900 2100 2300 2500
3 довжина 2000 
2200 2400 2600 2800
4 довжина 2200 
2500 2700 2900 3100
Відео галерея: завивка
Фотогалерея: Кератинова біо-завивка волосся

Чоловіча завивка волосся (Одеса) в ArtAlex NEW!

Зміна структури волосся тепер і для чоловіків з Кератиновою біозавивкою в ArtAlex! Ми перетворимо пряме волосся за 1.5 години на натуральний локон на 2-4 місяці - натуральний ефект - шовковисте волосся без пошкоджень - плавно йде з волосся - відростання без прикореневого контрасту
- без запаху

Приголомшливий ефект, об'єм і текстура чекають на вас після не травматичної процедури чоловічої завивки. Чекаємо на вас в ArtAlex!

Завивка волосся (Одеса) в ArtAlex.

Відчуйте себе сучасною принцесою: пустотливою, романтичною та жіночною; екстравагантною, сміливою та шикарною; найчарівнішою, приголомшливою та шокуючою! Порадуйте себе грайливими і водночас розкішними кучерями, які наша студія краси готова подарувати вам у будь-який зручний час і за прийнятною ціною.  

Завдяки використанню тільки найякісніших препаратів, завивку волосся Одеса робити не боїться. Адже вона не тільки збереже природну красу вашого волосся, але і завдяки ідеальному співвідношенню корисних інгредієнтів, наповнить його блиском, силою і легкістю.

Біо-завивка волосся в Одесі сьогодні користується великою популярністю. Вона проста в повсякденному догляді і не вимагає багато часу на укладання.