Навчання Кератинової біо-завивки

Професійне навчання кератиновій біо-завивці в Одесі

Кератинова завивка – це швидке укладання, органічна та доглянута зачіска, здорові локони на 3-6 місяців з поступовим переходом волосся у свою природну структуру.

Майстри ArtAlex навчать вас застосовувати кератинову біо-завивку на різних типах волосся, різної довжини та стану для правильного, професійного проведення біо-завивки Alter Ego, Echosline.

Навчимо Завивку за 1 день!

Покрокове відпрацювання + трохи Теорії!

ЗАВИВКА ПОЗА ЧАСОМ і завжди в Моді!

Клієнти з прямим волоссям у таємниці мріють про НАТУРАЛЬНІ ЛОКОНИ!

Додайте до арсеналу ваших послуг Кератинову Завивку!

  • підходить для будь-якого волосся, навіть блонд
  • простота у використанні
  • немає ризику зламати чи зіпсувати структуру
  • немає неприємного запаху від волосся в процесі носіння

Курс Кератинова завивка в ArtAlex AcademY (Одеса) триває 1 день і включає:

  1. Покрокова теорія.
  2. Практична накрутка на болванці.
Попередній запись та консультація: ☎ +38 (097) 548-79-59 м.Одеса, вул.Базарна 5/4..
Викладач курсу Завивки волосся в ArtAlex AcademY - Ірина Волкова.

Ціни
Найменування
Курс Кератинова завивка 1 день
2500 грн
Відео галерея: завивка
Фотогалерея: Курс Кератинова завивка

Навчання чоловічої завивки Одеса ArtAlex AcademY!

Академія ArtAlex це професійне кваліфіковане навчання популярним та затребуваним салонним процедурам. Це послідовна та зрозуміла подача та роз'яснення інформації. Команда ArtAlex рада поділитися з вами 11-річним досвідом роботи з кератиновими системами і відповісти на питання, що вас цікавлять, за курсом завивка волосся.

На курсах з завивки волосся в ArtAlex ви отримаєте покроковий опис процедури кератинової завивки Plasmante Alter Ego.

Професіонали салону використовують і пропонують тільки новіші, перевірені технології, щадне волосся та забезпечуючи ефект, про який мріють клієнти. Сьогодні індустрія краси зробила крок далеко вперед і майстри ArtAlex крокують разом з нею. Якщо вам теж на шляху, Академія кератинів ArtAlex beauty lab чекає на вас.

6-річний досвід навчання перукарів дозволяє легко і доступно викладати інформацію курсу, відкриваючи основні секрети та важливі особливості процедури, що вивчається. Ви зможете не тільки навчитися робити кератинову завивку на будь-якому волоссі, але й чути і розуміти переваги клієнта, втілювати в життя будь-яку свою задумку, реалізовувати цілісний і гармонійний образ.

ArtAlex проводить навчання кератиновій завивці в Одесі як індивідуально для салонів краси, так і для приватних майстрів.

P.S Ви постійно кажете про те, що потрібно більше заробляти! Запишіться на навчання чоловічої завивки в Одесі без розмов і через рік роботи надішліть нам підрахунок зароблених грошей на Завивці!