Навчання Кератинової біо-завивки

Професійне навчання кератиновій біо-завивці в Одесі

Кератинова завивка – це швидке укладання, органічна та доглянута зачіска, здорові локони на 3-6 місяців з поступовим переходом волосся у свою природну структуру.

Майстри ArtAlex навчать вас застосовувати кератинову біо-завивку на різних типах волосся, різної довжини та стану для правильного, професійного проведення біо-завивки Alter Ego, Echosline.

Секрет хорошого результату завивки - це вибір правильної структури волосся, яка зможе завитися.

Курс Кератинова завивка в ArtAlex AcademY (Одеса) триває 1 день і включає:

  1. Покрокова теорія.
  2. Практична накрутка на болванці.
Попередній запись та консультація: ☎ +38 (097) 548-79-59 м.Одеса, вул.Базарна 5/4..
Викладач курсу Завивки волосся в ArtAlex AcademY - Ірина Волкова.

Ціни
Найменування
Курс Кератинова завивка 1 день
2500 грн
Відео галерея: завивка
Фотогалерея: Курс Кератинова завивка

Академія ArtAlex це професійне кваліфіковане навчання популярним та затребуваним салонним процедурам. Це послідовна та зрозуміла подача та роз'яснення інформації. Команда ArtAlex рада поділитися з вами 11-річним досвідом роботи з кератиновими системами і відповісти на питання, що вас цікавлять, за курсом завивка волосся.

На курсах з завивки волосся в ArtAlex ви отримаєте покроковий опис процедури кератинової завивки Plasmante Alter Ego.

Професіонали салону використовують і пропонують тільки новіші, перевірені технології, щадне волосся та забезпечуючи ефект, про який мріють клієнти. Сьогодні індустрія краси зробила крок далеко вперед і майстри ArtAlex крокують разом з нею. Якщо вам теж на шляху, Академія кератинів ArtAlex beauty lab чекає на вас.

6-річний досвід навчання перукарів дозволяє легко і доступно викладати інформацію курсу, відкриваючи основні секрети та важливі особливості процедури, що вивчається. Ви зможете не тільки навчитися робити кератинову завивку на будь-якому волоссі, але й чути і розуміти переваги клієнта, втілювати в життя будь-яку свою задумку, реалізовувати цілісний і гармонійний образ.

ArtAlex проводить навчання кератиновій завивці в Одесі як індивідуально для салонів краси, так і для приватних майстрів.