Навчання ArtAlex Academy

ArtAlex AcademY займається навчанням перукарів 7 років. Для нас  стиліст – це не просто людина, яка знає основні технології стрижки та укладання волосся.
Це художник, здатний в одну мить перетворити клієнта, створивши йому унікальну та стильну зачіску.
Це психолог, який здатний почути та зрозуміти переваги клієнта.
Це майстер, який здатний втілити в життя будь-який свій задум, реалізувати цілісний і гармонійний образ.

Кращі перукарські курси в Одесі.

Якщо ви бажаєте мати всі навички популярного стиліста, то ласкаво просимо на наші курси перукарів в Одесі. Ми не просто навчимо вас тримати в руках фен і ножиці! Ми зробимо з кожного учня професіонала, навчимо думати і діяти як талановитий, креативний і водночас стриманий майстер.

ArtAlex пропонує Вам відвідати найкращі курси перукаря в Одесі!

Навчання перукарів відбувається в ArtAlex на практиці, а не шляхом марного читання нікому не потрібної теорії. Ви зможете на власні очі побачити, як працюють справжні професіонали своєї справи, дізнаєтеся про їхні секрети та тонкощі перукарської діяльності.
Ціна на курси перукарів в академії повністю виправдана заявленим нами результатом навчання.

Навчальний центр в Одесі розповість і навчить вас застосовувати в житті найсучасніші технології в перукарській справі. Кератинова біозавивка, ботокс, кератинове випрямлення волосся, фарбування волосся в Академії ArtAlex (Одеса) проводиться з використанням найкращих у своєму сегменті препаратів. Викладачі ArtAlex AcademY відкриють вам всі тонкощі цих складних процедур навчать грамотно підбирати косметику під той чи інший тип локонів.

Ми любимо свою роботу, адже вона робить цей світ красивіший, а людей – набагато щасливіше. Будь-яка жінка з грамотно підібраною стрижкою почувається впевненою та стильною, що обов'язково приваблює до неї успішних і сильних чоловіків.
Для нас зачіска – це спосіб змінити життя, зробити його більш гармонійним і цілісним. З подібним ставленням до перукарні справи ви також полюбите нову професію, станете успішними та дуже затребуваними стилістами!