Вечірня зачіска

Якщо у вас заплановане свято, чи то весілля, вечірка, випускний, корпоратив чи вечеря в ресторані, професійна команда стилістів-перукарів ArtAlex beauty lab зробить так, що вашу вечірню зачіску Одеса оцінить як справжній витвір мистецтва.

Робота нашої студії краси полягає у втіленні унікальних вечірніх образів, які надовго запам'ятаються оточуючим і гордо красуватимуться на святкових фотографіях.

Талановиті майстри ArtAlex beauty lab здатні зробити зачіску вашою головною прикрасою, на тлі якого навіть діаманти втратить свою велич і розкіш. Ви маєте довгі кучері або носите стильну коротку стрижку – неважливо! Адже в наших руках кожна волосинка набуде свого місця і відіграє вирішальну роль у створенні композиції всього образу.

Вечірня зачіска (Одеса) для нас є величезним полем для творчості. Втілення в життя унікальних, гармонійних і чудово-гарних задумів порадує вас своєю новизною та креативністю.

Ми здатні зробити так, щоб ваша вечірня зачіска в Одесі привернула захоплені погляди заздрісників, а також підняла настрій та додала впевненості у власній неперевершеності! ArtAlex beauty lab допоможе вам відчути себе королевою вечора!

Ціни на вечірнє укладання
Найменування  1 складність  2 складність 3 складність
Вечірнє укладання (миття волосся, укладання з препаратами)       500     700  1000-1500
Вечірнє укладання