Жіноча стрижка

Жінка з самого раннього віку прагне краси та досконалості. Кожна окрема деталь образу відображає характер і темперамент своєї власниці, служить візуальним втіленням її внутрішнього світу.

Нова стрижка здатна не тільки змінити зовнішність жінки, але й чудово підняти настрій, допомогти скинути тяжкість пережитих труднощів або стати початком нового щасливого життя.

Стрижка жіноча в Одесі в ArtAlex!

Здорове волосся, модна стрижка, вміло підібраний колір – все це перетворить та прикрасить Ваш зовнішній вигляд. Саме тому дуже важливим елементом є порозуміння між клієнтом та майстром. Талановитий перукар має бути не тільки творцем та творцем Вашого іміджу, враховувати при цьому тип зовнішності та спосіб життя. Він повинен бути лікарем для Вашого волосся.

Чарівні руки талановитих майстрів салону краси Одеса ArtAlex здатні для кожної жінки підібрати ідеальний образ. А завдяки сучасним методам лікування, ваше волосся стане сильнішим і здоровішим, тому стрижка жіноча (Одеса) виглядатиме ще прекрасніше.

Майстри ArtAlex мають Градацію цін, вона формується досвідом та популярністю перукаря. Якість вашої послуги буде на найвищому рівні, тому всі Майстри працюють в єдиній техніці створеної Академією ArtAlex

Ціни
Найменування Лера  Надін    Оля      Ірина    Артем    
Стрижка жіноча (ALL INCLUSIVE) 450 ₴   600 900 ₴     
1250  1800 ₴     
Стрижка чубчика 100 150 200 300  400
Дитяча стрижка (до 7 років) 200 300 450 550  750
Укладання (ALL INCLUSIVE) 250 350 500 500  600
Стрижка жіноча в комплексі до послуги
(фарбування, кератування, botox
завивка)
250 350 550 800  1100
Відео галерея: жіноча стрижка
Фотогалерея: Жіноча стрижка

Стрижка дитяча в Одесі в ArtAlex!

До того ж, кожного люблячого батька порадує приємне спільне проведення часу зі своїм улюбленим чадом у стінах нашої студії. Про те, що у нас найцікавіша і найвеселіша стрижка дитяча, Одеса знає. І тому із задоволенням поєднує «приємне з корисним» в ArtAlex!

При цьому будь-яка стрижка, дитяча (Одеса) або доросла, обов'язково має бути виконана ідеально. І не важливо, який вік у клієнта і як він поводиться у кріслі. Справжнім професіоналам ніщо не може стати на заваді якісному виконанню своєї роботи.

Стрижка жіноча (Одеса) в ArtAlex для вас – спосіб стати прекрасною, стильною та індивідуальною! Будьте чарівні і завжди прагнете досконалості!